Детальніше...

Вже розпочались роботи по встановленню фонтану на перехресті вулиць Миколайчука та Стуса, біля церкви Св. Апостола Юди-Тадея. Також, планується проведення робіт по будівництву фонтану по вул. Січових Стрільців, біля торгового центру "Вопак". Департаментом ЖКГ буде проводитись будівництво фонтану по вул.Незалежності(біля стоматологічного корпусу).
Загалом, на балансі КП "Івано-Франківськводоекотехпром" нараховується 4 діючі фонтани. Про це сьогодні на оперативній нараді у міського голови звітував Роман Кімачук, генеральний директор комунального підприємства. Отож, в місті нараховується 4 діючих фонтани: на Вічевому майдані, "Ротонда" на майдані А.Шептицького, фонтан на площі Ринок та "Кульбаба" біля готелю "Надія". Недіючим фонтаном на сьогодні є фонтан по вул.Є.Коновальця, біля аеропорту. Його стан є незадовільним, він потребує реконструкції та заміни труб.
Фонтани працюють щоденно, окрім понеділка, з 10:00 до 21:00 Вони почали працювати з 1 травня, згідно з розпорядження міського голови. На утримання міських фонтанів у 2018 році передбачено 1,5 млн.грн. В ці кошти входить заробітна плата, відшкодування витрат на постачання води та електроенергії, інші витрати, які виникають під час поточних та капітальних ремонтів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Більше тисячі випускників шкіл міста отримають атестат зрілості. 

Детальніше...

"СІМКа" - спортивно-інтелектуально молодіжна командна гра, яка пройшла в ЗШ №25 між командами загальноосвітніх шкіл міста.

Детальніше...

14 травня, з ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук, в Івано-Франківську стартувала програма, спрямована на збереження жіночого здоров’я «Дій сьогодні».

Детальніше...

Дошку встановили в рамках програми “Івано-Франківськ – місто героїв”

Відправити в FacebookВідправити в Twitter