01.09.2017, 13:43

В четвер, 31  серпня,  депутат Івано-Франківської міської ради Петро Гречанюк провів зустріч з мешканцями округу, в ході якої відповів на звернення та пропозиції людей.

 

На депутатський прийом прийшли мешканці з різними проблемами:
облаштування дитячого майданчика, відключення від мережі централізованого опалення, заміна ринв будинку та капітальний ремонт даху.

«В будинку на вул. Чорновола, 98 склалася непроста ситуація щодо капітального ремонту даху. Будинок перебуває на балансі МІУК, тож для реалізації такого ремонту ініціативній групі потрібно назбирати підписи мешканців, які проживають не менше, ніж на 75% житлової площі. На першому поверсі будинку знаходиться супермаркет великої торгової мережі, який займає понад 30% площі будинку. А власники поки не бажають вести конструктивний діалог з мешканцями. Як депутат міської ради, адресую відповідне звернення директору торгової мережі та міському голові. Наш бізнес має бути соціально відповідальним і розуміти, що ремонт важливого конструктивного елементу будинку – це комфорт не тільки мешканців, а й клієнтів магазину. Намагатимусь якнайшвидше вирішити питання, з якими до мене звернулись люди», - прокоментував зустріч з виборцями депутат Петро Гречанюк.

gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter