13.04.2018, 15:52

У приміщенні Коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій стартував кулінарний турнір серед шкіл міста.

У турнірі беруть участь команди учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська. Вже з понеділка розпочнуться змагання, які проводитимуться у два етапи. І етап - презентаційний, ІІ етап - основний. Тут учасники повинні виконати ряд теоретичних завдань, які перевірять школярів на знання основ санітарної гігієни, культури споживання їжі. Серед практичних завдань учасники повинні будуть приготувати канапки з 5-ти інгредієнтів та салат, використовуючи 7 інгредієнтів.

Вітаючи присутніх на Турнірі, Ігор Смаль, директор Департаменту освіти та науки зауважив, що з ініціативи міського голови Руслана Марцінківа, на трьох переможців конкурсу очікує фінансова винагорода. Отож, команда, яка займе ІІІ місце, отримає 10 тис. грн, ІІ місце – 15 тис. грн. Школа, яка займе перше місце у Турнірі, отримає 20 тис.грн. Ці кошти переможець конкурсу зможе використати для покращення та модернізації приміщення шкільної їдальні та буфету.

«Приготування їжі - це мистецтво. Чудово, що школярі захоплюються культурою здорового харчування та навчаються, які інгредієнти використовувати для того, що страва була не тільки смачною, але й поживною та корисною», - зауважила секретар міської ради Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter