14.05.2018, 12:23

В рамках цього заходу жінки різного віку будуть мати можливість безкоштовно і не записуючись на електронну чергу, пройти огляд та отримати консультації в п’яти міських поліклініках та трьох жіночих консультаціях міста

 Сьогодні на прес-конференції секретар міської ради Оксана Савчук, начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко та директор Медичного центру "Космолюкс" Тетяна Товарницька презентували для громадськості медичну програму задля збереження здоров’я жінок "Дій сьогодні".

В рамках цього заходу жінки різного віку будуть мати можливість безкоштовно і не записуючись на електронну чергу, пройти огляд та отримати консультації в п’яти міських поліклініках та трьох жіночих консультаціях міста. Огляд гінеколога, загальний аналіз крові, цитологічне та УЗД-дослідження, консультації суміжних спеціалістів(в разі необхідності) - всі ці обстеження зможе зробити жінка, не покидаючи приміщення обраної нею поліклініки (незалежно від прописки). Також, щопонеділка жінки можуть пройти безкоштовну діагностику щодо зайвої ваги та виміряти індекс маси тіла у медичному центрі "Космолюкс".

"Перед сучасною жінкою сьогодні постає ряд викликів, і в круговерті справ та подій найменше часу вона приділяє стану свого здоров’я. Тому, ми закликаємо жінок призупинитись, відкласти нагальні справи та приділити декілька годин собі та своєму здоров’ю саме зараз. Дійте сьогодні, зробіть крок  у здорове майбутнє", - Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter