15.05.2018, 10:27

В Івано-Франківську буде облаштовано 4 відпочинкові зони біля Бистриць Надвірнянської та Солотвинської.

Сьогодні на оперативній нараді говорили про підготовку місць літнього відпочинку франківців, а також про проведення заходів щодо безпечного проходження літнього купального сезону на водних об'єктах міста.

Так, буде облаштовано 4 відпочинкові зони біля Бистриць Надвірнянської та Солотвинської. Дві - в районі вул. Г.Хоткевича та ресторану «Легенда», та дві - в районі вул.Флотської та металобази. Також, водолазами було обстежено дно річок і вилучено близько 65 кг небезпечних предметів. З дна міського озеро було витягнуто близько 140 кг небезпечних предметів: розбиті пляшки, арматура та, навіть, колеса.

Для мешканців міста вже облаштували відпочинкову зона біля озера: лежаки, душ, сонцезахисні споруди. Ігор Влізло, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів, підкреслив, що водойма міського озера є єдиним сертифікованим місцем для купання в місті. Тут працює пункт порятунку, також є 35 рятувальних жилетів та 40 кругів.

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter