16.05.2018, 14:50

Протягом місяця, з 14 травня по 14 червня, в рамках програми відбувається безкоштовний та позачерговий огляд жінок в п’яти поліклініках та трьох жіночих консультаціях міста.

Беручи участь в місяці жіночого здоров’я «Дій сьогодні», жінки різного віку можуть пройти огляд гінеколога, здати загальний аналіз крові, зробити цитологічне та УЗД-дослідження, отримати консультації суміжних спеціалістів(в разі необхідності), не залишаючи приміщення обраної нею поліклініки(незалежно від прописки).
«Хоч програма стартувала тільки цього понеділка, вже за вчорашній день нею скористалось близько 10 жінок, які прийшли до нас на огляд. Тому, з наступного тижня очікуємо більшу кількість жінок, адже це зручно, не потрібно ходити по різних структурах. Всі необхідні аналізи та огляди робимо на місці», - лікар міської поліклініки №5, що на вул.Привокзальній,17.
Своїми враженнями ділиться пані Тетяна, яка вже взяла участь у програмі: «Про місяць жіночого здоров’я дізналась з Інтернету. Прийшла ще зранку у вівторок у поліклініку №3, що на вул.І.Франка. До кінця не знала, як насправді працює ця програма, але все відповідало написаному: мене одразу ж  прийняла лікар-гінеколог, після огляду мала можливість поспілкуватись з медиком, почути відповіді на питання, які  давно турбували. Я - дуже задоволена. Сподіваюсь, що ця програма діятиме і наступного року.»sito

Відправити в FacebookВідправити в Twitter