14.06.2018, 11:39

Будинкові комітети та ОСББ міста продовжують реалізовувати проекти, які перемогли у цьогорічному Конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування


Шість будинкових комітетів та 43 ОСББ, ЖБК стали переможцями Міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2018 року. На виконання робіт у цих будинках міською радою виділено 2,5 мільйона гривень. Згідно умов конкурсу не менше 30 % вартості робіт фінансують і мешканці будинків.

Про реалізацію свого проекту розповіла голова ОСББ «Незалежні-ІФ», що на вулиці Євгена Коновальця, 144/А. Леся Михайлівна Остап`юк зазначає, що завдяки перемозі в конкурсі у шести під`їздах п`ятиповерхового будинку замінено вікна на енергозберігаючі. З міського бюджету на виконання цих робіт виділено 70 тисяч гривень, а ще понад 30 тисяч, на умовах співфінансування, долучили мешканці будинку.

Секретар міської ради Оксана Савчук, яка є головою конкурсної комісії з реалізації проектів, зазначає, що фінансування заходів з ремонту будинків житлового фонду міста були цьогоріч пріоритетними для комісії.

«Стан житлових будинків та умов спільного проживання іванофранківців є обличчям міста. Зараз для міської ради якість життя мешканців є головним завданням. Через конкурс проектів нам спільно вдається приводити до ладу будинки», - зазначає Оксана Савчук.

Наступний крок  ОСББ на вулиці Коновальця, 144/А - влаштування віконних відкосів та ремонт під’їздів.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter