09.10.2018, 18:37

9 жовтня в міській раді відбулося засідання конкурсних комісій для призначення керівників ЗШ №14, Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру, молодшої школи імені Софії Русової та молодшої школи "Пасічнянська".

Потенційні керівники навчальних закладів ретельно готуються до конкурсів. Під час своїх презентацій демонструють можливі варіанти функціонування та розвитку шкіл. Такі конкурси дають можливість потенційним кандидатам на керівні посади проявити себе та свої вміння, а також запропонувати власне бачення роботи навчальних закладів.

"Ми хочемо, щоб процес затвердження нових керівників був якомога прозорішим. Під час таких конкурсів претенденти готують презентації та плани розвитку навчальних закладів. Дехто з потенційних керівників пропонує дуже сучасні й дієві підходи до роботи. Кандидати також зустрічаються з колективом школи та батьками учнів навчального закладу. Так ми маємо розуміння про те, які настрої в колективі, чи зможе претендент налагодити ефективну співпрацю й порозуміння між співробітниками, батьками та школярами. А це не менш важливо, ніж професійні навики кандидатів на призначення керівників закладів загальної середньої освіти", - секретар міської ради Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter