02.11.2018, 14:55

До участі у проекті запрошують молодих та амбітних людей (студентів старших курсів і випускників ВНЗ різних спеціальностей). Заявки на участь приймають до 12 листопада.

2 листопада в Івано-Франківській міській раді стартував набір на оновлений проект "Молодь і влада 2018". За словами координатора проекту Романа Труби, цього року програма стажування буде більш насиченою. Молодь не тільки спробує свої сили в різних структурних підрозділах ради, а ще й візьме участь у воркшопах і тренінгах з маркетингу, проектного менеджменту та правозахисту. Результатом стажування стане презентація проектів учасників програми "Молодь і влада 2018".

Реєстрація учасників відбувається за посиланням https://goo.gl/Gs9YWS, а також за тел.: (050) 148 96 02.

"Проект дозволив нам познайомитися зі студентами і молодими людьми, в яких різні погляди щодо державного управління. Нам цікаво з ними спілкуватися та залучати їх до роботи в міській раді, адже це сприяє покращенню молодіжної політики в місті. Тепер випускники проекту "Молодь і влада" беруть участь в організації різноманітних подій, ми залучаємо їх до молодіжних проектів закордоном, а також благодійних заходів", - поділилася секретар міської ради Оксани Савчук.

На прес-конференцію завітали випускники попереднього випуску Тетяна Грицак, Юрій Головчук, Назар Коцан і Діана Шиндак. Тетяна, Юрій та Діана після проекту "Молодь і влада" продовжили стажування в ще одній програмі міської ради - "Школа помічника депутата". Після стажування студенти отримали посвідчення та на громадських засадах зараз працюють помічниками депутатів. Зокрема, Ю. Головчук і Т. Грицак стали помічниками секретаря міської ради Оксани Савчук, а Д. Шиндак виконує роль помічниці депутата міської ради Мар'яна Вагилевича.

"До проекту "Молодь і влада" робота в органах місцевого самоврядування мені здавалася чимось недосяжним. Я була переконана, що в кабінетах ради сидять держслужбовці, до яких не достукатися. Насправді міська влада дуже відкрита. В університеті я здобуваю знання в галузі туризму, тому стажування проходила у відділі міжнародних зв'язків, туризиму та промоції міста, де змогла поглибити свої знання та навики", - поділилася Тетяна Грицак.

"В університеті я вивчаю політологію. Наші викладачі зацікавлені в тому, щоб ми, студенти, не тільки вчили теорію, а й застосовували її на практиці. Власне, про проект "Молодь і влада" я дізнався саме від них. Пригадую, під час стажування мені потрібно було віднести документи на підпис керуючому справами Ігорю Шевчуку. Мене попросили представитися. Замість того, щоб сказати, що я стежер відділу внутрішньої політики, я представився стажером відділу інформаційної політики. А такої в структурі міської ради не існує. Зараз мені з цього весело, але тоді було не дуже (сміється - авт.)", - розповів випускник Юрій Головчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter