08.02.2019, 13:29

Секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук провела тренінг для секретарів рад України у рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

7 лютого в Києві розпочався ІІ етап навчання для секретарів місцевих рад ОТГ. Навчання відбувається в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма «DOBRE») за підтримки Інституту політичної освіти.

Секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук стала одним зі спікерів семінару. О. Савчук провела тренінг для секретарів ОТГ на тему «Секретар – як особливий депутат та захисник балансу сил». Для учасників навчання секретар Івано-Франківської міської ради підготувала й практичне завдання – розробка власного проекту, який можна реалізувати спільно з громадою.

«Звісно, ми поспілкувалися про збереження балансу сил, про шляхи вирішення конфліктних питань і як зберегти дружні відносини між депутатами різних політичних сил. Проте мені хотілося, щоб учасники семінару повернулися до роботи у своїх ОТГ з готовими проектами. Саме тому кожна група детально розробила план ідеї, яку можна втілити на місцях», – поділилася секретар ради О. Савчук/

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Відправити в FacebookВідправити в Twitter