20.03.2019, 14:09

Проблема безпритульних тварин в наш час не нова. За підрахунками КП "Полігон" в місті налічується близько 1120 безпритульних собак.

Для Івано-Франківська така цифра доволі значна. Проте безхатніх цуценят усе-таки стає менше. За даними комунального підприємства, безпритульних собачат у місті - 6.1%.

Про це повідомив директор КП «Полігон» Василь Мороз під час оперативної наради з міським головою Русланом Марцінківим. У минулому році в Івано-Франківську було простерилізовано 573 собаки, завдяки чому й зменшується популяція безпритульних тварин. Окрім цього, собак чіпують та вносять дані в міжнародну систему реєстрації animal-id.info.

«Не всі господарі усвідомлюють відповідальність за свого улюбленця. Часто придбані собаки вже через короткий проміжок часу стають небажаними у сім`і та опиняються на вулиці. Перш ніж узяти тварину додому, варто зважити усі "за" і "проти". Ми маємо бути відповідальними за наш вибір",- зазначає Василь Мороз.

Подолати проблему безпритульних собак допоможе не лише створення муніципального притулку, а й небайдужість суспільства. Кожний, хто взяв відповідальність за свого чотирилапого друга, повинен розуміти, що тепер це член його сім`ї.

cccdd13f06dbb808bda2ac447e03e95c0a9a8b24 800

Відправити в FacebookВідправити в Twitter