19.09.2018, 14:57

Будинок ОСББ «Затишок-6», що на вулиці Гната Хоткевича 44/Г, став комфортнішим для життя завдяки активності голови ОСББ Марії Томин і мешканців будинку.

Ще один яскравий приклад того, як усе може залежати від бажання та активності людей. За останні роки будинок ОСББ «Затишок-6», що на вулиці Гната Хоткевича 44/Г, став затишною оселею для своїх мешканців.

Голова ОСББ пані Марія Томин щодня сумлінно працює разом із сусідами. Як очільниця ОСББ "Затишок-6", вона постійно бере участь в усіх програмах і конкурсах, що пропонує міська рада. Результат – охайний і комфортний дім, яким пишаються та який бережуть усі мешканці.

Лише за останні два роки, після перемоги у міському конкурсі проектів та програм, у під’їздах будинку здійснено поточний ремонт, замінено труби водяного вузла, відремонтовано електрощитову, висаджено чимало дерев і кущів у дворі, замінено ліхтарі освітлення, встановлено обмежувач висоти заїзду автотранспорту у двір. Ще раніше за кошти мешканців встановлено датчики руху. 

У 2018 році ОСББ подало на конкурс свій проект зі встановлення системи відеонагляду за будинком. За словами мешканців, раніше неодноразово траплялися випадки крадіжок майна, тому цей проект був неабияк актуальний. Зараз межі будинку повністю охоплені відеонаглядом, також камери встановлені в кожному під’їзді. Система передбачає збереження даних на окремому сервері.

"Тепер мешканці спокійні за своє житло. Пані Марія Томин є яскравим свідченням того, що з активною головою ОСББ і будинок розквітає" ,- Оксана Савчук, секретар міської ради.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1