20.11.2018, 12:28

У рамках проекту "Подаруй лікарні книгу" в медичних закладах міста, де перебувають пацієнти на стаціонарному лікуванні, продовжують облаштовувати полички для книжок.

Ініціатива проекту належить секретарю міської ради Оксані Савчук і громадським активістам Ігорю Равренчуку та Любомиру Никораку. Протягом жовтня франківчани дарували книги для лікарень міста. Загалом вдалося зібрати понад 2 тис. книг українською та англійською мовами для різних вікових категорій. Перші полички з'явилися в Міській дитячій клінічній лікарні. 19 листопада книжкову шафу облаштували і в Центальній міській клінічній лікарні. Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк зауважив, що книги справді допомагають швидше одужати і запобігають розвитку хвороби Альцгеймера.

"Подаровані книги знаходять своїх читачів у лікарнях міста. Деяким пацієнтам настільки подобаються книжки, що вони не хочуть їх повертати на полиці. Ми з радістю віддаємо такі книжки, адже якщо вони покращують настрій пацієнта і допомагають пришвидшити одужання - то ми досягли нашої мети", - секретар міської ради Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1