13.12.2018, 16:47

18 грудня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21) відбудуться установчі збори з обрання громадської ради при Івано-Франківській міській раді. Початок о 15.00 год.

Список учасників установчих зборів та кандидатур до складу громадської ради відповідно до поданих заяв інститутів громадянського суспільства:

п/п

Інститут громадянського суспільства

Прізвище, ім`я та по-батькові уповноваженого представника

1.

ВГО «Асоціація платників податків України»

Савчин Богдан Петрович

2.

ГО «Поклик нації»

Боднар Тарас Григорович

3.

ГО «Інститут соціально-політичного та екологічного розвитку»

Атаманчук Валентин Ярославович

4.

Всеукраїнська незалежна соціально-політична газета «Дзвони Нації»

Чорній Петро Іванович

5.

Всеукраїнська незалежна соціально-політична газета «За лаштунками»

Андрійчук Василь Васильович

6.

ГО «Права та Порядку»

Матейко Петро Богданович

7.

Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців та орендарів»

Попова Ірина Вікторівна

8.

Івано-Франківська православна місія УПЦ КП

Веклин Василя Михайловича

9.

Газета «Голос Народу Івано-Франківщини»

Чорненький Віталій Богданович

10.

ГО «ВО Голос»

Гудзінський Ростислав Вікторович

11.

ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада»

Стасинець Юрій Володимирович

12.

ГО «Асамблея реформ та розвитку»

Ружанський Ігор Володимирович

13.

ГО «Ера сталого розвитку»

Мічута Максим Олександрович

14.

ГО «Академія спорту та науки»

Стасинець Олег Володимирович

15.

ГО «Центр розвитку інфраструктури та промисловості»

Шевчук Ігор Васильович

16.

ГО жінок-інвалідів «Біла тростина»

Гогільчин Марія Степанівна

17.

ГО «Народна рада міста «Івано-Франківськ»

Осіпов Олександр Євгенович

18.

ГО «Івано-Франківська міська організація націоналістичного руху України»

Остафійчук Ярема Любомирович

19.

ГО «Первинна профспілкова організація студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

Дюк Назарій Степанович

20.

ГО «Галицьке віче»

Крив`як Роман Васильович

21.

ГО «Громадська ініціатива Галичини»

Качурова Леся Богданівна

22.

ГО «Волонтерський сектор»

Теличкан Юрій Васильович

23.

ГО «Права справа Прикарпаття»

Качак Юрій Степанович

24.

Благодійний фонд ім. П.Болбочана

Свелеба Ярослав Богданович

25.

ГО «Керівників закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська»

Олексин Ярослав Васильович

26.

Івано-Франківська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

Дем`янчук Андрій Яремович

27.

ГО «Івано-Франківська обласна федерація бодібілдингу (культуризму та фітнесу)»

Грицак Андрій Зіновійович

28.

ГО «Культурно-освітнє товариство інвалідів «УМГ»

Марков Андрій Юрійович

29.

Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Громадський комітет транспортної безпеки» у Івано-Франківській області

Чирва Сергій Петрович

30.

Івано-Франківське міське товариство захисту дітей інвалідів

Тичківський Віталій Андрійович

31.

МВГО «Станиця Івано-Франківськ ПЛАСТУ Національної скаутської організації України»

Лугарєв Назарій Олексійович

32.

БО «Благодійний фонд «Впровадження міжнародних програм»

Пасічник Петро Степанович

33.

Івано-Франківський обласний осередок національно-демократичної ліги молоді

Яцків Володимир Миколайович

34.

БФ «Сила Прикарпаття»

Назарук Іван Володимирович

35.

ГО «Кроку у наше майбутнє»

Стримбіцький Любомир Степанович

36.

ГО «Християнський рух за життя»

Возняк Мирослав Васильович

37.

ГО «Міська спілка сімей загиблих в зоні АТО»

Турусова Олена

38.

ГО «Державницька ініціатива Яроша»

Абрамів Василь Зіновійович

39.

ГО «Центр розвитку ініціатив»

Грицак Тетяна Миколаївна

40.

ГО «Добра дія»

Печенюк Вікторія Олександрівна